Како нам јавља члан студентског парламента Младен Савић, један од покретача студентске иницијативе против самовоље управе ФОН-а, одобрена је компензација и за студенте који студирају по старом програму. Упис ће се одржати у петак, 02.11.2007. од 9:00 до 11:00 часова.Остаје још само отворено питање новог правила које је уведено ове године, а по коме студенти који су компензационо уписали годину морају да плаћају ФОН-у 11 000 динара!?! Исечак из документа: "Студент који задржава статус «на терет буџета» за неположен испит који је компезовао плаћа при упису школарину од 11000,00 динара"

Постави коментар