
Srecna Nova Godina i Bozicni praznici!!

[size=18]Hvala puskice. Srecna i vama Nova godina.Ostanite takve i ne menjajte se i ne obazirite se na dusmane i zavidne ljude, oprostite im u duhu nadolazeceg Bozica. Srecna Nova godina i Bozic svima! [/size]
Објављено: 01.01.2008 16:51 - ()
[b] TO BRATE RDOM NEGO STA.
NEKAD STE CAREVI’ AL NEKAD GA MALO UPRSKATE, STACETE SVE JE ZA LJUDE MI SMO SVI GRESNICI...
OPROSTICENAM VALJDA NEKADA NEKO ILI NEKA!!![/b]
Објављено: 01.01.2008 06:52 - ()
Koliko ja znam, a znam, u pravoslavlju je prvo Bozic 7. pa Nova godina 13. na 14.
Tako da, srecni bozicni i novogodisnji praznici!
Објављено: 31.12.2007 20:59 - ()
Срећни НОВОГОДИШЊИ а затим наравно и БОЖИЋНИ празници па онда опет НОВОГОДИШЊИ!!!!!
Објављено: 31.12.2007 19:22 - ()
Ljudi nemojte da njakete, kakve veze redosled reci ima sa pravoslavljem i katolicizmom, to je nas najveci problem!!!
Hvala puskice, takodje sve najbolje...
Објављено: 31.12.2007 18:57 - ()
DECO DECO, LEPO STE OKITILI SAJT I DEDA CE VAS NAGRADITI ZATO STO STE BILI DOBRI I CELE GODINE POMAGALI STUDENTIMA, AL CE TAKODJE I POKLONI BITI MALO SKROMNIJI JER STE KRITIKOVALI FONOV SAJT A POSLE URADILI ISTO. SLEDECE GODINE NEMOJTE BITI TAKVI, VOLITE SE I POSTUJTE , SARADJUJTE ZAJEDNO I POMAZITE STUDENTIMA , TO VAM JE I ONAKO PRIMARNI CILJ!I DA, SRECNI VAM PRAZNICI: [b]BOZICNI, NOVOGODISNJI ,BOZICNI I NOVOGODISNJI![/b]
Објављено: 31.12.2007 18:34 - ()
E ljudi u novoj 2008 vam zelim samo zdravlja puuuuno, a za ostalo ce te morati sami da se potrudite...
ps. @Petro,@neki drugi lik: zao mi je sto u mom Beogradu
i mojoj Srbiji postoje likovi kao sto ste vi, ali nema veze i vama sve najbolje u 2008.
Објављено: 31.12.2007 15:21 - ()
Hvala, takodje, SVE NAJBOLJE! :)
@ ostali, kako uvek mashite poentu vesti, to je fascinantno!
Објављено: 31.12.2007 15:13 - ()

Постави коментар