Инфо
Почела пријава испита
Почела је пријава испита за ЈАНУАРСКИ испитни рок. Пријава ће трајати до 06.01.2009.
Прве измене у распореду за јануарски испитни рок
Тек што је изашао коначни распоред испита у јануарском року, изашле су и измене. Да ли ће се Управа овако неодговорно понашати према својим студентима и у априлском року (у фебруару) остаје да видимо.
АРОС - Распоред полагања II колоквијума
27.12.2008. у 12ч група Б2 и обновљена година - амфитеатар 015; група Б3 - нови амфитетар 1; група Б4 - нови амфитеатар 2; група Б1 - сала 003 од Алексић до Димчић; група Б2 - сала 100 од Димић до Ђорђевић.
Измене у распореду за јануарски испитни рок
Писмени део испита из предмета Принципи програмирања одржаће се у истом термину, у салама рачунског центра.
Традиционално ФОНДИП вече
Традиционално ФОНДИП вече
Дана 29.12.08 (понедељак) са почетком у 19ч биће одржано традиционално ФОНДИП вече. Позивају се бивши и садашњи студенти ФОН-а да дођу и забаве се.
