Izbori za članove Studentskog parlamenta Fakulteta organizacionih nauka održaće se 9. i 10. aprila 2008.Prijava zainteresovanih studenata za novi saziv Studentskog parlamenta trajaće do 5. aprila. Iz nerazumljivih razloga, sadašnje predsedništvo Parlamenta je odredilo rok za prijavu samo 5 dana nakon raspisivanja izbora. Kako Puškice saznaju, deo sadašnjeg saziva planira opet da se kandiduje, pa se postavlja pitanje, da li je ovo možda pokušaj da se uspore potencijalni protivnici ili je samo znak njihove tromosti u radu?
Prijava se vrši putem mejla [email protected]. U prijavi je neophodno navesti:
- ime
- prezime
- broj indeksa
- godinu
- smer

Postavi komentar