Izbori za studentski parlament

// Категорије: Инфо |
Избори за чланове Студентског парламента Факултета организационих наука одржаће се 9. и 10. априла 2008.

Пријава заинтересованих студената за нови сазив Студентског парламента трајаће до 5. априла. Из неразумљивих разлога, садашње председништво Парламента је одредило рок за пријаву само 5 дана након расписивања избора. Како Пушкице сазнају, део садашњег сазива планира опет да се кандидује, па се поставља питање, да ли је ово можда покушај да се успоре потенцијални противници или је само знак њихове тромости у раду?

Пријава се врши путем мејла [email protected]. У пријави је неопходно навести:
- име
- презиме
- број индекса
- годину
- смер
Prosle godine je kampanja trajala 5-6 dana, tako da ima vremena. A sto se tice lista, pa napravite liste, organizujte se. Elem, ne brinite mozda se 2-3 coveka iz sadasnjeg parlamenta ponovo kandiduju, ne vise...

Објављено: 02.04.2008 04:04 - ()


0
0
[size=18]Pa nisu oni mislili da je kratak rok za podnosenje prijave (papira, sta vec treba), vec je kratak rok da se ljudi odluce da ce ucestvovati na izborima, da se organizuju i da spreme kampanju. A sve to apsolutno NIKAKO nije moguce da se ozbiljno uradi za 10 dana koliko ima do izbora. Tako da je ovime sadasnji saziv apsolutno eliminisao bilo kakvu ozbiljniju konkurenciju.[/size]

Објављено: 02.04.2008 03:57 - ()


0
0
niciji postovi nisu blokirani, jedino ogranicenje za e-mail adresu jeste da mora da bude uneta u formatu [email protected] (gde je extenzija: com, net, co.yu ....) @ Marin: dobro znas kako si ti usao u parlament, nemoj se praviti naivan! vise ti ne stoji! bolje se potrudi da radis svoj posao studenta-podekana! od kako si na funkciji nista zivo nisi uradio!!!

Објављено: 02.04.2008 03:56 - ()


0
0
Ti Marine bas uvek mislis da si u pravu. Pa logicno je da ste namerno stavili ovako kratak rok i sada ljudi imaju malo vremena da se sakupe i organizovano krenu u kampanju. A svi znaju da je mnogo veca sansa da udjes u parlament ako nastupis organizovano zato sto ces u tom slucaju dobiti i glasove svih onih koji su sa tobom na listi. Tako da nemoj opet da izigravas nevinasce.

Објављено: 02.04.2008 03:45 - ()


0
0
Upropastio vas je :aaa:

Објављено: 02.04.2008 03:29 - ()


0
0
hahhaha zavukao vam ga je Maki profesorki :yo:

Објављено: 02.04.2008 03:24 - ()


0
0
Trebalo je to bolje organizovati.

Објављено: 02.04.2008 03:16 - ()


0
0
Sto se tice ovoga, nisam siguran da puskice nisu u pravu, ali mi nije jasno sto meni blokiraju postove, iako moze bilo ko da stavi [size=18][/size]Мејл: ciji god hoce, a takodje i [size=18][/size]Име: moze da se zloupotrebi. Neko svoj posao ne vrsi odgovorno!!!

Објављено: 02.04.2008 03:12 - ()


0
0
Pa posto nije potrebno da se skupljaju potpisi vec samo sa se posalje mejl, i za to je dato 5 dana ne vidim na koji nacin parlament usporava iliti sprecava bilo koga da se prijavi. Dato je 5 dana da se neko odluci da li uopshte zeli da se kandiduje za parlament i naravno ispuni rigorozne uslove konkursa: ime, prezime, broj indexa, godina i mozda najtezi smer. Ali naravno, puskice su uvek u pravu, zivele puskice!

Објављено: 02.04.2008 02:49 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

5 + 9

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности