Izbori za studentski parlament

// Категорије: Инфо |
Избори за чланове Студентског парламента Факултета организационих наука одржаће се 9. и 10. априла 2008.

Пријава заинтересованих студената за нови сазив Студентског парламента трајаће до 5. априла. Из неразумљивих разлога, садашње председништво Парламента је одредило рок за пријаву само 5 дана након расписивања избора. Како Пушкице сазнају, део садашњег сазива планира опет да се кандидује, па се поставља питање, да ли је ово можда покушај да се успоре потенцијални противници или је само знак њихове тромости у раду?

Пријава се врши путем мејла [email protected]. У пријави је неопходно навести:
- име
- презиме
- број индекса
- годину
- смер
Bolje moli Boga da se Stamencic ne aktivira ponovo na FON-u, letece perje na sve strane!!! Covek se zaista od prvog do poslednjeg dana zalagao za studente! Zrtvovao je godinu dana svojih studija li ucinio je neke promene, ostavio je trag! Naravno da uvek ima ljudi kojima smeta uspeh pojedinaca, ali su na zalost sada ti ljudi u parlamentu i na nekim funckijama. Kada ti pojedinci budu ucinili nesto za studente, neka se jave. Do tada neka pognu glave na hodniku kada se javljaju "kolegama"!!!

Објављено: 03.04.2008 17:34 - ()


0
0
[size=24]VELIKA[/size]

Објављено: 03.04.2008 04:34 - ()


0
0
[size=24][/size]samo proveravam koliko to slova mogu biti velika...

Објављено: 03.04.2008 04:33 - ()


0
0
[size=18][/size]Ma pustite coveka da se uvuce profanima i upravi do kraja, pa tek onda kad sebi obezbedi neku znacajnu korist mozda i uradi nesto za ostale!

Објављено: 03.04.2008 04:22 - ()


0
0
[size=18]Marine samo da tebe skinemo sa te funkcije i nista nam vise ne treba, brate mili najgori si od svih studenata prodekana. Kod tebe je sve visilo o koncu. Oktobar2 jedva smo imali, uvalise nam aprilski u februaru, sada zbog toga i nema vanrednog aprila, a apsolventima ukidaju rokove, sad i ovo... Molim te sklanjaj se, da te mi ne sklanjamo i ucini bar nesto vredno... Zapitas li se nekad sta si dobro uradio i da li vredi nekome to tvoje zalaganje, ako uopste postoji?![/size]

Објављено: 03.04.2008 01:43 - ()


0
0
Opasan je taj Stamencic kad dve godine njegova struja ne moze da dodje do izrazaja. Sramota, koji covek!

Објављено: 03.04.2008 00:27 - ()


0
0
[quote]a onda je dosao Marin, covek koji od pocetka gleda svoju pozadinu i nishta zivo uradio nije za studente (u lice im govori, okej sredicemo, a iza ledja "Ma ko ih sisa, nek se sami snadju")[/quote] Potpisujem...

Објављено: 03.04.2008 00:13 - ()


0
0
studenti...

Објављено: 03.04.2008 00:05 - ()


0
0
A ko odlucuje o tome ko ce uci u parlament?

Објављено: 02.04.2008 23:06 - ()


0
0
Moj glas vala niko nece dobiti ako ovako nastave...ako ne umeju da se bore za prava studenata...onda nam ni ne treba studentski parlament

Објављено: 02.04.2008 21:24 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

7 + 10

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности