Izbori za studentski parlament

// Категорије: Инфо |
Избори за чланове Студентског парламента Факултета организационих наука одржаће се 9. и 10. априла 2008.

Пријава заинтересованих студената за нови сазив Студентског парламента трајаће до 5. априла. Из неразумљивих разлога, садашње председништво Парламента је одредило рок за пријаву само 5 дана након расписивања избора. Како Пушкице сазнају, део садашњег сазива планира опет да се кандидује, па се поставља питање, да ли је ово можда покушај да се успоре потенцијални противници или је само знак њихове тромости у раду?

Пријава се врши путем мејла [email protected]. У пријави је неопходно навести:
- име
- презиме
- број индекса
- годину
- смер
Cekaj, jel` Stamencic stvarno iz Prnjavora?

Објављено: 05.04.2008 02:00 - ()


0
0
sa punim pravom osobe koje zna sta oni zaista jesu uradili!!!

Објављено: 04.04.2008 19:21 - ()


0
0
Ne znam samo sa kojim pravom bilo ko od vas ovde proziva Marina, Djurica i Bogdanovica, pre svega nemate pojma ko je od njih koliko uradio za sve vas, a druga stvar, "gospodo" studenti okrenite se oko sebe, ustanite sa svoje stolice, angazujte se malo, najlakse je sedeti sa strane, citati skriptu i pljuvati ljude koji pokusavaju nesto da urade.

Објављено: 04.04.2008 10:39 - ()


0
0
Bavi se visom politikom? Gde? U Prnjavoru? xoxoxoxoxoxoxxoxo

Објављено: 04.04.2008 01:13 - ()


0
0
Jeste, lepsi je od Cede Jovanovica!

Објављено: 04.04.2008 01:05 - ()


0
0
Nemanja Stamencic je bozanstvo! Kao Posejdon!

Објављено: 04.04.2008 01:02 - ()


0
0
Ljudi moji kako lupate gluposti!!!

Објављено: 03.04.2008 23:25 - ()


0
0
kradja ispitnih rokova, usled cega umalo nije najuren sa fakulteta, a postigao je dogovor da samo podnese ostavku i da se sve zataska - proverene informacije @ franka: na zalost, luka ti je delom odgovorio na pitanje, jer stamencica nema usled angazovanja u politici @ luka: a. puskice nisu nicija svojina, zaostavstina ili slicno, one su bile, jesu i ostace "teritorija" studenata Fakulteta Organizacionih Nauka b. DOK SE BAVIO PROBLEMIMA NA FON-u radio ih je bolje nego svi njegovi naslednici zajedno! sad se bavi visom politikom i da, funkcija studenta prodekana FON-a mu JESTE bila odskocna daska, i na tome mu SVAKA CAST! nece covek zauvek da ostaje na FON-u i ispravlja krive drine svakojakih budala! c. posto vidim da mislis da si upucen, reci cu ti samo da stamencic nikada nije koristio zutu stampu ili nesto slicno za "eliminaciju suparnika" d. ako stvarno student prodekan ne radi nista, onda daj da lepo ukinemo tu funkciju, a studentski parlament raspustimo i izaberemo novi, jer ovaj postojeci nije NIHSTA DOBRO URADIO ZA STUDENTE FON-A OD SVOG OSNIVANJA!!! @Dennis Dharan: svi koji imaju 2 grama mozga ili vishe znaju da to samo govorish jer je Stamencic bio protivkandidat tvom omiljenom kolegi, bivsem studentu prodekanu, Dejanu Milicevicu

Објављено: 03.04.2008 23:07 - ()


0
0
U stvari zelim samo da kazem da je Stamencic uvek bio pokvaren. Toliko od mene!

Објављено: 03.04.2008 22:36 - ()


0
0
Pa on se sam hvali kako je polozio X ispita preko nekih nestandardnih seminarskih radova.

Објављено: 03.04.2008 22:32 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

13 + 19

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности