Услед ниже од жељене профитабилности званичници компаније су одлучили да пословање Fujitsu јединице за мониторе окончају у марту следеће године. Компанија ће престати да производи мониторе и фокусираће се на своје основне гране пословања у нади да ће увећати приходе у будућности. Fujitsu ће наставити да обезбеђује сервисирање за своје мониторе и након марта 2008. и наставиће свој посао са мониторима у Јапану али само као интегратор система.
Тренутно нема коментара. Будите први који ће поставити коментар!

Постави коментар