Путем mt:s-а послато 15 милиона честитки

// Категорије: Инфо |
Корисници три мреже Мобилне телефоније Србије, у Србији, Црној Гори и Републици Српској, послали су у новогодишњој ноћи 15 милиона честитки, саопштила је ова компанија. Последњег дана прошле и првог дана ове године, корисници најбројније мреже мобилне телефоније у региону разменили су до 15 часова готово 38 милиона SMS порука.
Тренутно нема коментара. Будите први који ће поставити коментар!
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

3 + 20

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности