Корисници три мреже Мобилне телефоније Србије, у Србији, Црној Гори и Републици Српској, послали су у новогодишњој ноћи 15 милиона честитки, саопштила је ова компанија. Последњег дана прошле и првог дана ове године, корисници најбројније мреже мобилне телефоније у региону разменили су до 15 часова готово 38 милиона SMS порука.
Тренутно нема коментара. Будите први који ће поставити коментар!

Постави коментар