Иако изгледа прилично невероватно, информација коју је један од званичника Microsoft-а обелоданио на „IEBlog“-у наводи да би се прва бета верзија Internet Explorer 8 верзије претраживача могла појавити око половине 2008. Оно што можемо да очекујемо када је у питању је IE8је „Acid2“ компатибилност. У питању је тест који се користи да се провери да ли би претраживач могао да ради са вишеструким Web стандардима са широким спектром карактеристика и платформи. Укратко, то је тест који треба да потврди да ли ће претраживач моћи да прикаже сваку страницу са сваким кодним распоредом на било ком оперативном систему.
Тренутно нема коментара. Будите први који ће поставити коментар!

Постави коментар