Награђени најбољи студенти

// Категорије: Инфо |
Поводом Дана Факултета, Савет Факултета награђује најбоље студенте за резултате остварене у школској 2007/08. години. Награде ће бити уручене 04. новембра у 09:00 у новом амфитеатру АМФ-2.

- најбољи студенти друге године
- најбољи студенти треће године
- најбољи студенти четврте године
- најбољи апсолвенти
- најбољи дипломирани студенти

Уколико неко од студената испуњава критеријуме награђивања, а није на списку, потребно је да се јави 03.11.2008.године, од 11:00 до 13:00 у Деканат.

a koliko su para dobili? kad smo vec kod toga sta ko i koga zna ja znam nekoliko sa ovog spiska za cetvrtu koji koriste najsavremenije bubice i to stalno. jedan od nih ima i olovku sa kamericom. nije zlato sve sto sija sto bi rekla lepa Brena :cool:

Објављено: 02.11.2008 22:48 - ()


0
0
Cestitke svima, svaka cast... Koliko bih ja piva morao da se odreknem da bi mi prosek bio preko 9.5!

Објављено: 02.11.2008 20:54 - ()


0
0
Mogu da zamislim

Објављено: 02.11.2008 19:44 - ()


0
0
IVAN FONZNALAC JE NAJBOLJI !!!

Објављено: 02.11.2008 18:49 - ()


0
0
Sto bi reko Homer Simpson : " STREBEEERI.."

Објављено: 02.11.2008 17:44 - ()


0
0
Cestitam svima!!!Svaka cast stvarno!Moram da primetim da je od prvih 19-oro sestoro iz moje (bivse) grupe,he,he :D

Објављено: 02.11.2008 13:43 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

3 + 1

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности