Настава на енглеском језику

// Категорије: Инфо |
Како Пушкице сазнају из извора блиских ПентаФОН-у, на седници Савета факултета, која ће се одржати у понедељак, 03.11.2008., одлучиваће се о висини износа накнаде за слушање предавања на енглеском језику. Према незваничним информацијама, студенти који желе да им у додатку дипломе стоји да су неке предмете слушали на енглеком језику из свог џепа ће морати да издвоје можда чак и 4000 - 6000 динара по предмету. Тачан износ ће се знати након сутрашње седнице, а надамо се да ће бити пропраћен спецификацијом трошкова који тај износ оправдава.
E ja cu da se olakshavam u parku :P

Објављено: 04.11.2008 18:56 - ()


0
0
[size=18]Lepo kaze jedan profa, [b]F[/b]akultet [b]O[/b]timaca [b]N[/b]ovca, ako se ovako nastavi, ne bi me cudilo da nam postave baba sere na ulazu u WC-e, pa ko ima para moze da se olaksa, a ko nema neka cuti i trpi. S R A M O T A ! ! ! STA JOS NECE IZMISLITI NE BI LI UZELI JOS SAMO MALO NOVCA!!![/size]

Објављено: 04.11.2008 02:09 - ()


0
0
Je*o te fon! ! ! ! Dobro je kolega rekao, uskoro ce i vazduh poceti da nam naplacuju!!! G*vn* jedna velika!!! :(( :(( :((

Објављено: 04.11.2008 02:04 - ()


0
0
Mojne se lozite ovaj lepi garant neki profa pa mu je lep fon :D .. Lepi sigurno ne dolazi gsp-om na fax.

Објављено: 03.11.2008 21:03 - ()


0
0
Ma kakav engleski bolje da se okrenu ka kineskom podrucju. Ode Amerika u k .....

Објављено: 03.11.2008 20:40 - ()


0
0
E lepi ne seri majke ti. Kakav odličan fakultet! Za FON je to pojam.

Објављено: 03.11.2008 18:14 - ()


0
0
Nemojte da lupetate!!! FON je odlican fakultet!!!!

Објављено: 03.11.2008 17:30 - ()


0
0
Ja sam za da ovo bude novi logo fakulteta !! Koji lopovi kako su krenuli ima i vazdusnu taksu da nam naplacuju. Dinar po udisaju.

Објављено: 03.11.2008 14:14 - ()


0
0
hahahahahahahahahhahahahaha LOL!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Објављено: 03.11.2008 00:54 - ()


0
0
hehehe, slika je fenomanalna :lol:

Објављено: 02.11.2008 23:40 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

2 + 12

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности