Настава на енглеском језику

// Категорије: Инфо |
Како Пушкице сазнају из извора блиских ПентаФОН-у, на седници Савета факултета, која ће се одржати у понедељак, 03.11.2008., одлучиваће се о висини износа накнаде за слушање предавања на енглеском језику. Према незваничним информацијама, студенти који желе да им у додатку дипломе стоји да су неке предмете слушали на енглеком језику из свог џепа ће морати да издвоје можда чак и 4000 - 6000 динара по предмету. Тачан износ ће се знати након сутрашње седнице, а надамо се да ће бити пропраћен спецификацијом трошкова који тај износ оправдава.
Svaka cast puskice za sliku. Mogla bi da postane logo fakulteta!

Објављено: 02.11.2008 23:36 - ()


0
0
Oni bre ni na srpskom ne znaju da predaju, mogu da zamislim na sta ce to tek liciti na tarzan engleskom..

Објављено: 02.11.2008 23:05 - ()


0
0
Do ujutru ce bit od 6000- 8000, a pred pocetak sednice 8000-9000 , na kraju zaokruzujemo na 10000, lakse se pamti....

Објављено: 02.11.2008 22:41 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

6 + 16

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности