
Како Пушкице сазнају из извора блиских ПентаФОН-у, на седници Савета факултета, која ће се одржати у понедељак, 03.11.2008., одлучиваће се о висини износа накнаде за слушање предавања на енглеском језику. Према незваничним информацијама, студенти који желе да им у додатку дипломе стоји да су неке предмете слушали на енглеком језику из свог џепа ће морати да издвоје можда чак и 4000 - 6000 динара по предмету. Тачан износ ће се знати након сутрашње седнице, а надамо се да ће бити пропраћен спецификацијом трошкова који тај износ оправдава.

Постави коментар