
Kako Puškice saznaju iz izvora bliskih PentaFON-u, na sednici Saveta fakulteta, koja će se održati u ponedeljak, 03.11.2008., odlučivaće se o visini iznosa naknade za slušanje predavanja na engleskom jeziku. Prema nezvaničnim informacijama, studenti koji žele da im u dodatku diplome stoji da su neke predmete slušali na englekom jeziku iz svog džepa će morati da izdvoje možda čak i 4000 - 6000 dinara po predmetu. Tačan iznos će se znati nakon sutrašnje sednice, a nadamo se da će biti propraćen specifikacijom troškova koji taj iznos opravdava.

Postavi komentar