Nastava na engleskom jeziku

// Kategorije: Info |
Kako Puškice saznaju iz izvora bliskih PentaFON-u, na sednici Saveta fakulteta, koja će se održati u ponedeljak, 03.11.2008., odlučivaće se o visini iznosa naknade za slušanje predavanja na engleskom jeziku. Prema nezvaničnim informacijama, studenti koji žele da im u dodatku diplome stoji da su neke predmete slušali na englekom jeziku iz svog džepa će morati da izdvoje možda čak i 4000 - 6000 dinara po predmetu. Tačan iznos će se znati nakon sutrašnje sednice, a nadamo se da će biti propraćen specifikacijom troškova koji taj iznos opravdava.
E ja cu da se olakshavam u parku :P

Objavljeno: 04.11.2008 18:56 - ()


0
0
[size=18]Lepo kaze jedan profa, [b]F[/b]akultet [b]O[/b]timaca [b]N[/b]ovca, ako se ovako nastavi, ne bi me cudilo da nam postave baba sere na ulazu u WC-e, pa ko ima para moze da se olaksa, a ko nema neka cuti i trpi. S R A M O T A ! ! ! STA JOS NECE IZMISLITI NE BI LI UZELI JOS SAMO MALO NOVCA!!![/size]

Objavljeno: 04.11.2008 02:09 - ()


0
0
Je*o te fon! ! ! ! Dobro je kolega rekao, uskoro ce i vazduh poceti da nam naplacuju!!! G*vn* jedna velika!!! :(( :(( :((

Objavljeno: 04.11.2008 02:04 - ()


0
0
Mojne se lozite ovaj lepi garant neki profa pa mu je lep fon :D .. Lepi sigurno ne dolazi gsp-om na fax.

Objavljeno: 03.11.2008 21:03 - ()


0
0
Ma kakav engleski bolje da se okrenu ka kineskom podrucju. Ode Amerika u k .....

Objavljeno: 03.11.2008 20:40 - ()


0
0
E lepi ne seri majke ti. Kakav odličan fakultet! Za FON je to pojam.

Objavljeno: 03.11.2008 18:14 - ()


0
0
Nemojte da lupetate!!! FON je odlican fakultet!!!!

Objavljeno: 03.11.2008 17:30 - ()


0
0
Ja sam za da ovo bude novi logo fakulteta !! Koji lopovi kako su krenuli ima i vazdusnu taksu da nam naplacuju. Dinar po udisaju.

Objavljeno: 03.11.2008 14:14 - ()


0
0
hahahahahahahahahhahahahaha LOL!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Objavljeno: 03.11.2008 00:54 - ()


0
0
hehehe, slika je fenomanalna :lol:

Objavljeno: 02.11.2008 23:40 - ()


0
0
0
0

Postavi komentar

E-mail:
Komentar:
Antispam:

11 + 10

Komentari prolaze moderaciju, zato što smo tako u mogućnosti