Компанија Pexim постала део компаније Asseco

// Категорије: Инфо |
Домаћа ИТ компанија Pexim саопштила је да је постала део компаније Asseco Poland SA, једне од највећих европских ИТ компанија. Компаније Asseco се бави развојем и продајом софтвера, углавном за потребе банкарских и финансијских институција, као и компанија у области осигурања. Седиште компаније се налази у Пољској, а представништва у Словачкој, Ческој, Аустрији, Немачкој, Литванији, Хрватској, Румунији, Србији и Македонији. Решења компаније Pexim су развијена на Microsoft-oвим и IBM- овим платформама. Као резултат дугогодишње сарадње са домаћим финансијским институцијама већина банака у Србији користи решења за е-банкарство која је развио Pexim.
Тренутно нема коментара. Будите први који ће поставити коментар!
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

20 + 13

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности