Добровољно давање крви

// Категорије: Инфо |

Акција добровољног давања крви ће се одржати 10. децембра 2008. године, од 10 до 16 часова, у сали 5 Института, на ФОН-у. Позивамо све студенте да се одазову овом хуманом позиву и давањем крви спасу нечији живот.



dajte krv! ne budte lenji :) ja sam dala 7 puta krv i opet cu u sredu. :cool:

Објављено: 08.12.2008 01:41 - ()


0
0
prodjes pored starog amfitetra pa uz stepenice

Објављено: 08.12.2008 00:49 - ()


0
0
To ti je drugi deo zgrade, iliti skroz LEVO!!!

Објављено: 07.12.2008 22:54 - ()


0
0
Ljudi, a gde je taj institut 5, malo je blam da idem 2 god na fn a ne znam gde je...

Објављено: 07.12.2008 21:46 - ()


0
0
vidimo se u sredu :)

Објављено: 07.12.2008 16:47 - ()


0
0
Ja cu dati i litar ako treba. Osecaj da si spasila neciji zivot je divan! Moja kuma je imala problematican porodjaj i 4 kese krvi je potroseno i ona i beba su prezivele. Sta bi bilo da nije imalo krvi? Nikad se ne zna kad ce kome zatrebati

Објављено: 07.12.2008 01:39 - ()


0
0
Ja dajem krv obavezno! :)

Објављено: 05.12.2008 18:42 - ()


0
0
Dacu krv ako odloze kolokvijum iz MLjR koji je bash sluchajno 10. decembra :)

Објављено: 04.12.2008 11:55 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

0 + 14

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности