Акција добровољног давања крви ће се одржати 10. децембра 2008. године, од 10 до 16 часова, у сали 5 Института, на ФОН-у. Позивамо све студенте да се одазову овом хуманом позиву и давањем крви спасу нечији живот.
Добровољно давање крви
dajte krv! ne budte lenji :)
ja sam dala 7 puta krv i opet cu u sredu. :cool:
Објављено: 08.12.2008 01:41 - ()
Ljudi, a gde je taj institut 5, malo je blam da idem 2 god na fn a ne znam gde je...
Објављено: 07.12.2008 21:46 - ()
Ja cu dati i litar ako treba. Osecaj da si spasila neciji zivot je divan! Moja kuma je imala problematican porodjaj i 4 kese krvi je potroseno i ona i beba su prezivele. Sta bi bilo da nije imalo krvi? Nikad se ne zna kad ce kome zatrebati
Објављено: 07.12.2008 01:39 - ()

Постави коментар