Fonovci drugi na FTN Chalenge-u

// Категорије: Инфо |

На такмичењу FTN Case Challenge, одржаном 3-4. маја у Новом Саду, тим ФОН-а освојио је 2. место.  Чланови тима са ФОН-а су Бојана Лајшић, Милица Пејовић, Драгана Јанчић, Бобан Ромић, Владимир Матовић и Момчило Радовановић, иначе чланови ESTIEM-a.
FTN Case Challenge је изборно такмичење студената ФТН-а за менаџеријаду. Састоји се из две категорије: решавање студије случаја и MESSE симулација. Конкуренцију су чинили три тима са Факултета техничких наука у Новом Саду и један тим са Факултета за услужни бизнис, Нови Сад.  Такмичењу је, у улози жирија, а као представник са ФОН-а, присуствовао асистент Младен Чуданов.

Честитке колегама на успеху!!!

Mislim da je ekipa ljudi koji idu na menadzerijadu stvarno dobra, i tu nema rasprave.. Ali isto tako ne vidim zasto ne bi postojalo takmicenje kao na FTNu? Kao male kvalifikacije. Predpostavljam da bi pobedila ova ekipa koja vec ide, ali isto tako bi to mini takmicenje motivisalo mladje studente da se potrude i da se takmice. Treba dati svima podjednaku sansu.. Nekim mladjim studentima bi to znacilo kao iskustvo za sledece godine, kao priprema..

Објављено: 09.05.2008 18:03 - ()


0
0
Na osnovu rezultata i prethodnog rada, ne znam kako bi ti voleo da se biraju studenti? Ako imas neku bolju iideju, slobodno podeli s nama ovde?

Објављено: 09.05.2008 11:44 - ()


0
0
Svaka cast Vlado :) Bas mi je drago za vas. Srecno na menazderijadi.. Sad sam jedino malo razocarana, jer shvatam da na puskice vesti dolaze samo preko veze.. Od BCC-ja ni traga ni glasa...

Објављено: 07.05.2008 04:23 - ()


0
0
@@Nikola Znam da ovo nisu bile kvalifikacije za Menadzerijadu, vec vise moja zelja da, zbog toga sto su ovako dobri, neko od njih ucestvuje na Menadzerijadi ispred FON-a, sto ce se, nadam se, i ostvariti.

Објављено: 07.05.2008 03:38 - ()


0
0
Ma ljudi lose ste razumeli. Nisu ovo bile kvalifikacije za menadzerijadu za FON-ovce vec za studente sa FTN-a. Mi svi vec znamo kako se na FON-u biraju studenti za menadzerijadu. :(

Објављено: 07.05.2008 03:25 - ()


0
0
bravo bobo

Објављено: 07.05.2008 01:34 - ()


0
0
Bravo drustvo, svaka cast! Mada, to sam od vas i ocekivao. :D Srecno i na Menadzerijadi! :cool:

Објављено: 07.05.2008 00:34 - ()


0
0
Bravo Gaga, a le!

Објављено: 07.05.2008 00:12 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

10 + 15

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности