Fonovci drugi na FTN Chalenge-u

// Категорије: Инфо |

На такмичењу FTN Case Challenge, одржаном 3-4. маја у Новом Саду, тим ФОН-а освојио је 2. место.  Чланови тима са ФОН-а су Бојана Лајшић, Милица Пејовић, Драгана Јанчић, Бобан Ромић, Владимир Матовић и Момчило Радовановић, иначе чланови ESTIEM-a.
FTN Case Challenge је изборно такмичење студената ФТН-а за менаџеријаду. Састоји се из две категорије: решавање студије случаја и MESSE симулација. Конкуренцију су чинили три тима са Факултета техничких наука у Новом Саду и један тим са Факултета за услужни бизнис, Нови Сад.  Такмичењу је, у улози жирија, а као представник са ФОН-а, присуствовао асистент Младен Чуданов.

Честитке колегама на успеху!!!

Vlada bash i nije clan ESTIEMa... :D

Објављено: 06.05.2008 23:02 - ()


0
0
BRAVO MLADJO TI SI NAJBOLJI!!!! :yo: :D :cool:

Објављено: 06.05.2008 21:52 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

11 + 20

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности