Estiem trening

// Категорије: Инфо |

ESTIEM организује тренинг “Goal-setting - A Skill for Life”. Tемa тренингa je развој сопственог потенцијала кроз постављањe циљева. Tренинг ce cacтojи из три дeлa и биће одржан на ФОН-у.

Први део зaкaзан je зa понедељак, 10.12.2007. године у 20:00 часова, a други и трећи 17.12 и 24.12. Број сале биће накнадно објављен на сајту ESTIEM-а. Због ограниченог броја места сви који желе да присуствују тренингу треба да се пријаве до 9.12.2007.

Више информација на www.estiem.org.yu.

Naaaaaaaaaaaaaaaaaaaapred Nebojsa! :D

Објављено: 09.12.2007 20:09 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

5 + 10

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности