Aiesec OpenIT

// Категорије: Инфо |
Организација AIESEC је прошле године покренула пројекат „OPEN IT“ и ове године то наставља са „OPEN IT v 2.0“.
Пројекат се реализује на Факултету организационих наука у периоду од 12. до 16. новембра и обухвата стручни семинар од 12. до 15. новембра под темом „ИТ у бизнису”.
Предавања на овом семинару држаће представници компанија: Microsoft, Adacta, Oracle, HP, MD&Profy, Saga Infotech, MFC микрокомерц.
За учешће на семинару можете се пријавити до 10. новембра тако што ћете попунити апликацију на сајту www.fon.aiesec.org.yu.
За 16. новембар предвиђен је и „Company day“ - мини сајам компанија учесница на пројекту. Приступ ће бити омогућен свим студентима наших факултета.
Detaljnije informacije mozete naci na sledecem linku: [b][url=www.fon.aiesec.org.yu/openit]OpenIT v 2.0[/url][/b] Tu mozete naci i raspored predavanja i radionica, kao i aplikaciju. PS Svaki od partnera je spremio ponesto za ucesnike :cool: ;)

Објављено: 09.11.2007 17:40 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

7 + 9

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности