Upis Ekonomije

// Категорије: Инфо |

Ако сте били довољно срећни и положили Економију у октобру 1 или 2, онда је вероватно нисте уписали до сада у индексе. Упис ће се одржати у уторак 11.12. у 9:30 у сали 200.

Zar vec? :D

Објављено: 10.12.2007 12:55 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

4 + 14

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности