И ФОН ухватила финансијска криза

// Категорије: Инфо |
Како сазнајемо из извора блиских ПентаФОНу, Управа факултета одбила је захтев Студента продекана Марина Јовановића да му се у новом мандату повећају лична примања (до сада је примао 7000 дин. месечно), а након што је тај захтев одбијен тражио је да му плаћају трошкове мобилног телефона. Како незванично сазнајемо, до овакве одлуке је дошло не само због наступања велике светске финансијске кризе, већ и због страха да овакве информације процуре у јавност (подсећамо вас на аферу Аеродром) и да маса студената, незадовољних радом Студента продекана, почне са новим протестима којих је било јако пуно ове године.
 
Међутим, са друге стране, колега Марин Јовановић ипак се досетио како да обезбеди личну егзистенцију, а на конто своје функције, те је брже боље наставио са активностима организовања журки, путовања... Тако после бруцошијаде, менаџеријаде, апсолвентских екскурзија... имате прилику да будете део нове серије залагања за студентске интересе у виду хуманитарне акције прикупљања новца за преживљавање студента продекана. Прва журка у овој акцији одржаће се у току недеље у једном познатом београдском клубу, a главни организатор је угрожени Марин.
Pa ti mislis da bi trebalo da mu se poveca plata na 14 hlijada.....? Taj prodekan sa fpn-a se izuzetno angazovao oko 42 boda, a ovaj nas? :) p.s. Ljudi naucite malo pravopis naseg jezika, " naj normalniji ", mislim stvarno...

Објављено: 08.12.2008 20:52 - ()


0
0
Milsim da diskutujete o nebitnim stvarima... A niko se nije ni iscimao da proveri da li je ova informacija uopšte tačna... Opušteno...

Објављено: 08.12.2008 20:46 - ()


0
0
E srbijo... Znaci kao i uvek samo kritikujemo i kritikujemo,zalimo se a nista ne radimo...Gde smo svi mi bili kad je trebalo da se neko kandiduje za studenta prodekana...NIGDE e sad nam Marin ne valja....lepo se kaze "hteli ste sad gledajte" :udri:

Објављено: 08.12.2008 20:45 - ()


0
0
ma govedo obichno

Објављено: 08.12.2008 20:13 - ()


0
0
[b]hahahahha.. strashno... ne znam dechka, ali nisam chula bash najbolje stvari o njemu, a ovo sto vidim je teshki idiotluk :))

Објављено: 08.12.2008 20:11 - ()


0
0
Nemojte da pricate gluposti, na fpnu je plata studenta prodekana 14 hiljada, naj normalnija stvar je da se njemu placa, cak bi moglo i mnogo vise da mu se placa, iskreno, a to kako radi posao uopste ne ulazi u njegovu platu, pa ne radi na procenat.

Објављено: 08.12.2008 19:20 - ()


0
0
pa ne pije on zbog sebe nego zbog preduzetje :D

Објављено: 08.12.2008 18:54 - ()


0
0
1
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

12 + 5

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности