И ФОН ухватила финансијска криза

// Категорије: Инфо |
Како сазнајемо из извора блиских ПентаФОНу, Управа факултета одбила је захтев Студента продекана Марина Јовановића да му се у новом мандату повећају лична примања (до сада је примао 7000 дин. месечно), а након што је тај захтев одбијен тражио је да му плаћају трошкове мобилног телефона. Како незванично сазнајемо, до овакве одлуке је дошло не само због наступања велике светске финансијске кризе, већ и због страха да овакве информације процуре у јавност (подсећамо вас на аферу Аеродром) и да маса студената, незадовољних радом Студента продекана, почне са новим протестима којих је било јако пуно ове године.
 
Међутим, са друге стране, колега Марин Јовановић ипак се досетио како да обезбеди личну егзистенцију, а на конто своје функције, те је брже боље наставио са активностима организовања журки, путовања... Тако после бруцошијаде, менаџеријаде, апсолвентских екскурзија... имате прилику да будете део нове серије залагања за студентске интересе у виду хуманитарне акције прикупљања новца за преживљавање студента продекана. Прва журка у овој акцији одржаће се у току недеље у једном познатом београдском клубу, a главни организатор је угрожени Марин.
A šta mislite da gospodin počne malo da volontira na svojoj funkciji?

Објављено: 08.12.2008 14:34 - ()


0
0
Ostavka!!! ostavka!!!

Објављено: 08.12.2008 14:09 - ()


0
0
sladak je on videla sam ga prvog dana faksa na upisu : ) al suvise streberski razmislja,ulizuje se i jos je i koristoljubiv...jbg uzalud mu sve : )) menjajte ga

Објављено: 08.12.2008 11:48 - ()


0
0
Da mu se povećaju primanja? Čime je to zaslužio? Da mu se plaća račun za mobilni telefon? Ja da mu od školarine plaćam račun za mobilni telefon, a kad je nama bila frka i kad smo ga jurili i molili za kompenzaciju za upis III godine, nije hteo ni prstom da mrdne, a tu stvar nije ni pominjao na sednici, valjda da se ne bi zamerio profesorima, šta li već. Da mi nismo jurili po faksu profesore, pisali molbe i sl, od toga ne bi ništa bilo, dok je gospodin prodekan visio na Facebook-u. Marine, najgori si od sve dece!

Објављено: 08.12.2008 09:54 - ()


0
0
1
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

9 + 10

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности