Прелиминарни априлски рок

// Категорије: Инфо |

Изашао је прелиминарни априлски рок који ће се одржати од 4. фебруара до 21. фебруара. Пријава испита траје од 25. јануара до 1. фебруара.

 

 

 

kome da se obratim, na koji mail za promenu raporeda???

Објављено: 12.01.2009 18:03 - ()


0
0
:zaljubljen:

Објављено: 12.01.2009 01:45 - ()


0
0
Da mi je nekada da upoznam studenta koji se buni što mu je aprilski rok u aprilu. Ja bi mu skinuo kapu! :aaa:

Објављено: 12.01.2009 01:11 - ()


0
0
Nemojte sada da napadate studenta prodekana za sve sto vam padne na pamet cak i kada nema razloga za to. Da lose radi (ili uopste i ne radi) to je tacno ali kakve sad on ima veze sto je rok u februaru. Prvo, nikakva inicijativa nicija, pa cak ni pojedinacno od strane studenata (koliko je meni poznato), za april nije postojala niti bili pokrenuta. Drugo, ko je imao april shvata zasto je februar bolji. I naravno, uvek se ce se pojaviti neko kome jedna od opcija ne odgovara ali ne moze se uvek svima udovoljiti. I ne trazite izgovor za eventualne nepolozene ispite u februarskom/aprilskom roku nego ucite, ima dovoljno vremena da se sve polozi pa cak i da se sad pocne :) PS Ovaj komentar nije hejt nego realnost studiranja :) pozz

Објављено: 12.01.2009 00:10 - ()


0
0
marin je tu odigrao savrsenu ulogu, sedeo i cutao, a svi su ga molili za april...

Објављено: 11.01.2009 22:40 - ()


0
0
Cija li beshe pametna ideja za feb. rok.... Gluplje nije moglo...

Објављено: 11.01.2009 17:38 - ()


0
0
Kako misliš da aprilski ispitni rok pomjere za april, on treba da bude u aprilu kao i na svim fakultetima ali su ga oni pomjerili za februar! :aaa:

Објављено: 11.01.2009 16:49 - ()


0
0
Da, a kad bi pomerili ispitni rok za april , onda bi se skupljali potpisi da ga vrate u februar... Tako da ja mislim da bi bilo najbolje da nam daju dva roka:jedan u februaru, a jedan u aprilu :P

Објављено: 11.01.2009 15:43 - ()


0
0
Pomeraj te ovaj pismeni iz statistike za kasnije, aman!

Објављено: 11.01.2009 12:30 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

10 + 4

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности