Прелиминарни априлски рок

// Категорије: Инфо |

Изашао је прелиминарни априлски рок који ће се одржати од 4. фебруара до 21. фебруара. Пријава испита траје од 25. јануара до 1. фебруара.

 

 

 

Ma i prosle godine je aprilski ispitni rok bio u februaru! Nije istina da je univerrzijada uticala na to! :aaa:

Објављено: 11.01.2009 02:36 - ()


0
0
aprilski je predpostavljam u ferbuara zbog ove univerzijade tako da mozemo da skupimo 9999999999999999 potpisa ali samo ne znam za cije zdravlje? Ovo samo najavljuje jednu interesantnu godinu :yo:

Објављено: 10.01.2009 22:39 - ()


0
0
Ovako, a zašto puškice ne pokrenu akciju prikupljanja popisa da se aprilski rok održi u aprilu. Mislim da bi veliki broj studenata podržao tu akciju i da bi možda imala uspjeha. Možda je to pametnije i svrsishosnije nego da se daju tamo potpiski kada panduri nekom liku udare čvoku... :aaa:

Објављено: 10.01.2009 20:53 - ()


0
0
ja mislim da bi mogli i ispite da placamo po 1000 din. cisto da pocastimo fakultet za ovo sto nam rade!!!

Објављено: 10.01.2009 14:40 - ()


0
0
aprilski hahahahaha :zbun:

Објављено: 10.01.2009 13:38 - ()


0
0
^tacno tako. dusmani jedni!

Објављено: 10.01.2009 12:47 - ()


0
0
Pa jel ste rekli da februarski rok traje do 15 februara...sta sada menjate to..neki su mozda zimovanje rezervisali...SRAM VAS BILO..

Објављено: 10.01.2009 01:40 - ()


0
0
Upravo FON-a, ne budite toliki licimeri, nazovite ovu bedu od ispitnog roka FEBRUARSKIM :udri:

Објављено: 10.01.2009 01:28 - ()


0
0
a nastava pocinje 23.2 pa bas lepo

Објављено: 10.01.2009 00:57 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

5 + 18

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности