FON ponovo radi za državni praznik!!!U proteklih par dana nekolicina studenata se žalilo što se ispiti održavaju na Dan državnosti republike Srbije, 15.02.2008. godine.
O ovom problemu obavestili smo i studenta prodekana i prodekana za nastavu. Da li će doći do još jedne izmene u aprilskom roku ostaje da se vidi.

Postavi komentar