Ponovo problemi sa rokom - FON radi za drzavni praznik

// Категорије: Инфо |

ФОН поново ради за државни празник!!!У протеклих пар дана неколицина студената се жалило што се испити одржавају на Дан државности републике Србије, 15.02.2008. године.

О овом проблему обавестили смо и студента продекана и продекана за наставу. Да ли ће доћи до још једне измене у априлском року остаје да се види.

Ako je drzavni praznik, treba da se proslavi!!! Ne zivimo valjda u Bangladesu?

Објављено: 09.02.2008 20:45 - ()


0
0
:bljak: :bljak: :bljak: :bljak:

Објављено: 09.02.2008 20:03 - ()


0
0
Mene boli taj sto ga nemam!!! Ja imam ispit taj dan i rodjendan i hocu se odlozi! Nasao si pogresno mesto za resavanje svojih privatnih problem i frustracija... vidim da ti smetaju neki ljudi,ali mene to ne zanima,niti ostale,tako da resavaj to uzivo a ne ovde... i dosta vise s tom politikom!!!!!! :ljutko:

Објављено: 09.02.2008 19:15 - ()


0
0
Koga bre Nemanja boli k... za dan drzavnosti. Od kada se slihtas DSu izgleda samo slavis.

Објављено: 09.02.2008 19:07 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

8 + 20

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности