Ponovo problemi sa rokom - FON radi za drzavni praznik

// Категорије: Инфо |

ФОН поново ради за државни празник!!!У протеклих пар дана неколицина студената се жалило што се испити одржавају на Дан државности републике Србије, 15.02.2008. године.

О овом проблему обавестили смо и студента продекана и продекана за наставу. Да ли ће доћи до још једне измене у априлском року остаје да се види.

Srbija ponovo leti! U Nisu na vojnoj vezbi provozan avion MIG-29. :aaa: :aaa: :aaa: :yo:

Објављено: 15.02.2008 21:55 - ()


0
0
Neko nas je bar mogao udostojiti BILO KAKVOG odgovora,a ne ovako....Strasno....Svasta se jos moze reci,al necu,jer ne bih bila kulturna onda. Pu! :bljak: :ljutko:

Објављено: 13.02.2008 03:18 - ()


0
0
Studenti FON-a ne razmisljaju kao Nemanja DS-LDP!!! Zivela SRBIJA

Објављено: 11.02.2008 23:50 - ()


0
0
i ja mislim da treba odloziti ispite za jedan dan!Zivela Srbija

Објављено: 11.02.2008 21:38 - ()


0
0
batalite knjige, uzmite puske i svi da slavimo na Kosovu

Објављено: 11.02.2008 12:35 - ()


0
0
e i meni je rodjendan, pa ako moze da se pomeri da slavim na miru. Taman PIS neka ide dan dva kasnije, a moze i 10 dana :)

Објављено: 10.02.2008 18:08 - ()


0
0
mentol koji se potpisuje kao toma nikolic... vrati se u ludnicu iz koje si pobegao!

Објављено: 10.02.2008 01:56 - ()


0
0
Stvarno mi nije jasno kako nisu uzeli u obzir ovaj datum kad su pravili raspored ispita,ovo nije nesto sto je iskrslo....za ovo se zna... Ako su mogli zbog izbora da odloze ispite za dan do dva,onda mogu i zbog ovoga!!!

Објављено: 09.02.2008 23:10 - ()


0
0
budu li pomerili unapred neko ce biti mrtav

Објављено: 09.02.2008 22:59 - ()


0
0
Ljudi pa to je FON, njima su samo pare vazne! Ajde pa niste na faxu 3 dana, valjda ste vidili do sada da radi svaki dan! To je bre FDN!

Објављено: 09.02.2008 20:53 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

14 + 16

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности