Студенти прве године су обавезни да до 11.02.2008. до 13:00 доставе Студентској служби уплатнице за другу и трећу рату школарине (уколико то нису већ учинили).
Студенти друге, треће и четврте године су обавезни да до 11.02.2008. до 13:00 доставе Студентској служби уплатнице за другу рату школарине (уколико то нису већ учинили).
Uplata skolarine
Тренутно нема коментара. Будите први који ће поставити коментар!

Постави коментар