Ponovo počinje gradnja nove zgrade

// Категорије: Инфо |
Како Пушкице незванично сазнају, из извора блиских ПентаФОН-у, ускоро би требало да се обнови градња на новој згради ФОН-а. Градња је претходно обустављена због "недостатка новца"(!?!)(као да је на ФОН-у могуће да се то догоди), али је из НИП-а одобрен новац за завршетак свих радова.
И ове године је управа мислила на нас студенте и планирала је почетак радова отприлике у сред јунског испитног рока. Тако да ћемо опет, приликом полагања испита, имати пријатно дрштво грађевинских радника, који нас чудно посматрају кроз прозор, и друштво свих пропратних "стимулишућих" звукова које они производе.
Mi na fakultetu izucavamo predmet "organizacija investicija i upravljanje projektima". :) Ovi sa fakulteta ga bahs organizovashe i upravise (mozda bi trebali da procitaju ove udzbenike, tamo sve lepo pishe kako treba da se radi) :udri: . Shta to zidaju? Skadar na Bojani:-). Shto se tice para nema da brigaju. Dolazi nova generacija brucosha sa novim shkolarinama. :aaa: Bice para i za novu fasadu. :cool: Izgradice tri uchionice i stotri kabineta za nastavno osoblje.

Објављено: 13.06.2008 20:33 - ()


0
0
Ma strasno sta se sve desava,mislim da je to postalo smesno. Al neka,ko ne plati na mostu-plati na cupriji. Ja jedva cekam da zavrsim ovaj fax i da pocnem da se bavim sobom... A ne nesposobnim de+++ma koji ne umeju ni da organizuju jednu menadzerijadu tj. put tamo vamo... I tako,a problem je u tome: Sto je nicije-to je svacije Tako i nas fax,ljudi tresu pare kako stignu. ETO

Објављено: 13.06.2008 03:23 - ()


0
0
Hmmm.... Sad mi je jasno zasto su podigli skolarinu za 11k

Објављено: 11.06.2008 22:51 - ()


0
0
CCCCCC Ja sam se malo nasalio s tobom i napisao ono sto znam, ali ti to nikad neces razumeti. :cool:

Објављено: 11.06.2008 16:20 - ()


0
0
Ocigledno da imamo suprotne stavove. Ja sam se uverio u nesto sto vi pokusavate da opovrgnete, tako da nema potrebe za daljom raspravom, apsolutno je apsurdna, narocito sa kolegom/inicom "ja", po cijim postovima vidim da je jos uvek na mentalnom i intelektualnom nivou srednjoskolca. Uostalom, niti me tema dotice, niti me zanima, niti imam bilo kakve koristi da branim bilo koga. Moja zelja je bila da ukazem da ne treba toliko da sirite teorije zavere na ovom fakultetu i na stvari u vezi sa njim. `ajd` ostajte u zdravlju.

Објављено: 11.06.2008 14:45 - ()


0
0
Bravo kolega za poslednji komentar. @A.C.A.B Pa kad si ti imao uvid u dokumentaciju onda me i ne cudi sto je stanje takvo, kakvo je :P Pa sto su onda oni prvi pobegli? Zamisli, ljudi su sve ono izgradili bez prebijene pare i otisli tek tako. Kad su tu tvoji "stari lisci" toliko sposobni, zasto nisu izabrali nekog ko bi zavrsio izgradnju na vreme. Rok za izgradnju je bio 7. novembar ili decenbar prosle godine?!!! Pa nemoj da "sviras" kad nemas pojma! A sto s tice toga da predajem, pa nije ti losa ideja. Radio bih to bolje od mnogih "baja" na ovom faksu.

Објављено: 11.06.2008 04:38 - ()


0
0
javna je tajna ko je izvodjac radova ;) te stvari se lako provere, nema potrebe da branis doticnu firmu sto se tice uvida u dokumentaciju, ja verujem da je sve namesteno legalno ;) ogromni tenderi se namestaju na keca, a ne izgradnja 3 ucionice na "privatnom" fakultetu i da ti ja odgovorim na poslednje pitanje - ne verujem da je uprava sposobna za bilo sta ozbiljno

Објављено: 11.06.2008 00:51 - ()


0
0
@insajder Dajte ljudi, nemojte siriti glasine i neistine. Kakav bre Nevenkin muz, kakve vise cene? Imao sam uvid u dokumentaciju, izabran je izvodjac koji je ponudio najnizu cenu i najkrace rokove, i koji za probijanje tih rokova mora da plati kaznene penale. Pa zar mislis da je Nevenka budala, pa da to radi na FON-u? Covece, Beograd je veliki grad, puno se gradi, nije niko lud da za 1000 FON-ovih kvadrata rusi svoju reputaciju. @ja Da li verujes da "uprava" nije sposobna da ugovori posao sa nekim ozbiljnijim izvodjacem? Pa covece, to su "stari lisci", zar stvarno mislis da oni ne znaju takve stvari? Najbolje da im ti pokazes, da ih naucis, u stvari, mozda bi trebalo ti da predajes na pojedinim predmetima...

Објављено: 10.06.2008 15:07 - ()


0
0
Pa bar vise necemo da se guzvamo... :D

Објављено: 10.06.2008 04:45 - ()


0
0
Finansije nisu bile razlog obustave rada, skoro sam siguran. A to da uprava nije sposobna da ugovori sa nekom ozbiljnom firmom koja ce zavrsiti ono sto su drugi poceli pa pobegli, to je i vise nego ocigledno. Samo je pitanje zasto su ti prvi pobegli bez dinara isplate od strane fakulteta?!!! Sigurno su nesto gadno zajebali :P .

Објављено: 10.06.2008 03:04 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

20 + 7

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности