Ponovo počinje gradnja nove zgrade

// Категорије: Инфо |
Како Пушкице незванично сазнају, из извора блиских ПентаФОН-у, ускоро би требало да се обнови градња на новој згради ФОН-а. Градња је претходно обустављена због "недостатка новца"(!?!)(као да је на ФОН-у могуће да се то догоди), али је из НИП-а одобрен новац за завршетак свих радова.
И ове године је управа мислила на нас студенте и планирала је почетак радова отприлике у сред јунског испитног рока. Тако да ћемо опет, приликом полагања испита, имати пријатно дрштво грађевинских радника, који нас чудно посматрају кроз прозор, и друштво свих пропратних "стимулишућих" звукова које они производе.
Nemojte da vredjate radnike!!!!!!!!

Објављено: 09.06.2008 16:34 - ()


0
0
I mene to busenje motivise. Uvek kazem sebi: "Samo ti uci decko, ili ces i ti uskoro ovako da busis i kucas eksere." :) :) :)

Објављено: 09.06.2008 15:15 - ()


0
0
Sta vam je ljudi. Ja bas volem kad busu i kuckaju s ekseri, motivise me da radim zadatke.Sto pre odem sa fakulteta, to bolje.

Објављено: 09.06.2008 14:26 - ()


0
0
HAHAHA "Градња је претходно обустављена због недостатка новца". Slatko sam se nasmejao

Објављено: 09.06.2008 13:30 - ()


0
0
neeeeeeeeecuuuuuuuuuuuuuu treba da polazem brdo ispita i da mi neki tamo radnici buse nad glavom!!!!!! AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA BUNT :ljutko: :ljutko: :ljutko: :ljutko: :ljutko:

Објављено: 09.06.2008 05:58 - ()


0
0
super! taman da svecano pocne ROcKanje :)

Објављено: 09.06.2008 05:36 - ()


0
0
e stvarno mi se smucilo da napolju lupaju dok ja pokusavam da radim zadatke, ili da iz kafica na faxu dolazi buka i smrad cigara.. fuj! :udri: :bljak:

Објављено: 09.06.2008 04:48 - ()


0
0
[b] Kolege mi smo na FON - u, nesme nista da nas iznenadi, trebamo biti prijatelji sa promenama i uhvatiti se u kostac sa svakom ponaosob. Sretno!!![/b][color=red][/color]

Објављено: 09.06.2008 04:37 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

15 + 14

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности