
Како Пушкице незванично сазнају, из извора блиских ПентаФОН-у, ускоро би требало да се обнови градња на новој згради ФОН-а. Градња је претходно обустављена због "недостатка новца"(!?!)(као да је на ФОН-у могуће да се то догоди), али је из НИП-а одобрен новац за завршетак свих радова.И ове године је управа мислила на нас студенте и планирала је почетак радова отприлике у сред јунског испитног рока. Тако да ћемо опет, приликом полагања испита, имати пријатно дрштво грађевинских радника, који нас чудно посматрају кроз прозор, и друштво свих пропратних "стимулишућих" звукова које они производе.

Постави коментар