БИХ: Mtel до 800.000 корисника

// Категорије: Инфо |
Миленко Цвијановић, извршни директор Телекома Српске, каже да је број корисника Mtel-а значајно порастао у последња четири месеца. “Могу вам рећи да смо достигли број од 800 хиљада корисника мобилне мреже у овом периоду. То нам је тренутно укупни број корисника који је достигнут у поменутом периоду. Ако то поредимо са податком пре почетка ове акције, односно пре преузимања Телекома Српске када је број корисника био мањи од 630 хиљада, онда је то значајан резултат", каже Цвијановић. Он је додао да то није резултат само јаких маркетиншких активности, већ и реализације инвестиционих планова у циљу равномерног ширења компаније у свим сегментима.
Тренутно нема коментара. Будите први који ће поставити коментар!
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

18 + 13

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности