Отворена прва фабрика за рециклажу електронске опреме

// Категорије: Инфо |
У Београду је отворена прва фабрика за рециклажу електронске и електричне опреме на Балкану. Захваљујући том постројењу, које је резултат сарадње института Михајло Пупин и компаније SET, са улица ће, процењује се, нестати кабасто ђубре, а цене робе направљене од рециклираниих материјала биће и за две трећине ниже. Капацитет новог постројења је прерада близу две тоне е-отпада за сат времена.
Тренутно нема коментара. Будите први који ће поставити коментар!
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

11 + 5

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности