Реклама за Телеком најбоља у 2007. години

// Категорије: Инфо |
Титула најбоље рекламе у 2007. години на овогодишњој Ноћи рекламождера припала је рекламном споту Телекома - "Десет година сарадње". За најбољу у тој категорији биле су номиноване и рекламе за чоко смоки, коју прати слоган "Волим те лудо", за лото са најупечатљивијом реченицом "Милена, задавићу те!", за воду аква гала, у којој се појављује најбољи српски тенисер Новак Дјоковић, Теленорова реклама "Раинбоw" и реклама Јата "Све најбоље лети Јатом". Специјалну награду Бренд Сербиа 2007 прве вечери Ноћи рекламождера добио је најбољи српски тенисер Новак Дјоковић, кога је публика у Сава центру поздравила громким аплаузом.
Тренутно нема коментара. Будите први који ће поставити коментар!
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

5 + 1

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности