Kako bi smo nekim studentima olakšali polaganje "teških" ispita i bar jednom objavili sadržaj u skladu sa imenom ovog sajta, pokazujemo vam, kako to rade kolege Rusi.Prepisivanje na ruski način
Kako bi smo nekim studentima olakšali polaganje "teških" ispita i bar jednom objavili sadržaj u skladu sa imenom ovog sajta, pokazujemo vam, kako to rade kolege Rusi.Valjda ste videli da je prelepio traku selotejpa preko papira pre nego sto ga je potopio u vodu? Eh, u srednjoj je bilo efikasnijih fora...
Objavljeno: 18.06.2008 08:11 - ()
evo recimo ovaj, prvi mi je pao pod sake
http://translation2.paralink.com/
Objavljeno: 12.06.2008 20:33 - ()
pa daj neki endzin za prevod il ako znas sta pise otprilike postuj ovde?
Objavljeno: 12.06.2008 19:21 - ()
boze, pameti gde si? Pa ovo citaju i profesori i asistenti ne moramo bas sve tajne da im otkrijemo :udri: :udri: :udri: :udri: :udri: :udri: :udri: :udri: :udri: :udri: :udri:
Objavljeno: 12.06.2008 13:53 - ()
naravno, ne smete shtampati na inkJet-u nego na laseru!
josh jedna napomena, pokushajte prevesti text preko nekog engin-a za to i da razumete tachno sve korake, pa se tek onda bunite kako vam ne radi itd...
Objavljeno: 12.06.2008 04:26 - ()
Ja sam radio ovo sa olovkom, samo nisam kvasio papir vec sam pusku lepio selotejpom(olovka mora da bude bela i ako moze, malo deblja)
Objavljeno: 12.06.2008 00:49 - ()
Heh probao sam i bas je SIT. Slova mi se razmucuju i posle duzeg skidanja papira u vodi pocinju da blede tako da nista ne vidim, ma stari dobri ROL je konza.
Objavljeno: 11.06.2008 23:46 - ()

Postavi komentar