Prepisivanje na ruski način

// Категорије: Инфо |
Како би смо неким студентима олакшали полагање "тешких" испита и бар једном објавили садржај у складу са именом овог сајта, показујемо вам, како то раде колеге Руси.
Kraljevski je odradjeno, samo mi nije bas sve najjasnije. Zasto se kvasi stampani papir i sta je ono providno na cemu su slova :zbun:

Објављено: 11.06.2008 23:12 - ()


0
0
Koliko se baca namucio mogao je to sest puta da nauci...

Објављено: 11.06.2008 23:12 - ()


0
0
Ja bih pre po slovima rekla: kako to rade kolege japanci il kinezi...:)

Објављено: 11.06.2008 21:25 - ()


0
0
U bre nije valjda da je neko i kod nas ovo radio????? :zbun:

Објављено: 11.06.2008 20:56 - ()


0
0
Nama to bolje ide...

Објављено: 11.06.2008 18:37 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

14 + 0

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности