Čekajući Godoa

// Категорије: Инфо |
Управа факултета је, у ишчекивању одлуке од Владе РС, донела одлуку на нивоу факултета о року завршетка студија за студенте који студирају по старом наставном плану и програму. Раније је тај рок био 31. септембар 2007. па је у више наврата померан, да би сада био постављен на 31. децембар 2008.
Подсећамо све колеге који студирају по старом наставном плану и програму, да је у току процедура померања рока њиховог завршетка студија на 2011. годину.
to vazi sa sve generacije od 83. i starije,tako?

Објављено: 15.04.2008 19:09 - ()


0
0
Jedna stvar mi nije jasna. A sta se desava sa studentima koji ne zavrse do kraja godine? Ostaje li da mogu da predju na novi nastavni plan? I da li onda ostaju na budzetu?

Објављено: 14.04.2008 23:50 - ()


0
0
2011. - sto da ne! To je "najoptimalnije" resenje. Nisu svi :fokus: ima ih i koji su :cool:

Објављено: 14.04.2008 18:47 - ()


0
0
Pa ko sada ne uspe da zavrsi bolje neka se odmah ubije (ili ispise).

Објављено: 14.04.2008 04:28 - ()


0
0
Smej se, smej, uvek se smej :D

Објављено: 13.04.2008 21:36 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

2 + 19

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности