A gde su se denule informacije?

// Kategorije: Info |
FON kreće u agresivnu kampanju!
Ako otvorite FON-ovu web stranu, primetićete sledeće naslove vesti (počev od najstarije):
 - "Najveći uspeh studenata FON-a na turniru 5 lopti održanom od 28.-30.04.2008. u Parizu"
 - " Tim FON -a osvojio 2. mesto na takmičenju Ftn Case Challenge."
 - "Čestitamo zlatnima!"
 - "Viper Team osvojio 2. mesto na Microsoft Imagine Cup takmičenju"
 - "Veliki uspeh studenata FON-a na menadžerijadi 2008"
 - "FON je generalni pobednik menadžerijade"
 - "Obaveštenje."
Da li to uprava FON-a pokušava da primami nove studente šljaštećim vestima, ili je puka slučajnost da su sa prve strane nestale sve vesti informativnog karaktera, prosudite sami. Tek autor ovog teksta se vraća na teren za fudbal, da sprema ispite. Ipak je rok počeo!
a najgore je shto u Srbiji uvek ima takvih kao ti kojima sve smeta, a koliko mi se cini puskice samo pokusavaju da pohvalama i kritikama promene nesto na ovom fakultetu, umesto da kao sto rade ostali studenti, da se samo zale i da nista ne rade... pokrecu nesto! imaju koliko-toliko inicijative toliko od mene. cmok :zaljubljen:

Objavljeno: 15.06.2008 03:54 - ()


0
0
Skroz vam je losa vest, ne losa nego komentarisete nesto sto je sasvim normalno i sto znate, pravite se jako licemerni i sve manje ljudi uzima puskice za ozbiljno bas zbog ovakvih vesti... bice uvek brucosa na FON-u i to sve vise i vise, ne brinite se vi....

Objavljeno: 15.06.2008 02:19 - ()


0
0
HVALA! nadam se da su neki ljudi sada shvatili poentu pushkica! ne postoje da bi "pljuvali sve zhivo" kao shto vecina misli! one samo bez dlake na jeziku ukazuju na propuste koji bi ZAISTA mogli da se isprave...

Objavljeno: 14.06.2008 05:36 - ()


0
0
Pa kritike sluze da da bi se nesto poboljsalo. Ako se radi lose, da se radi bolje, a ako se radi dobro, da se radi jos bolje ako je moguce. A ne sada da kazemo:"Pa dobro, ima nekih informacija, bolje to nego da nema nikakvih". Bolje da mi studenti kazemo kakve bismo informacije zeleli, koje su to info koje su nama relevantne, a ne da oni to odlucuju umesto nas. Komunikacija je najbolja kada je dvosmerna. A Puskice su ovakvim i slicnim kritikama i komentarima uspele dosta toga da poboljsaju. A kada treba da se nesto pohvali, onda oni to i urade. :yo:

Objavljeno: 14.06.2008 02:38 - ()


0
0
Samo mi objasni kakve veze ima sajt fona sa tvojim rezultatima iz finansija?

Objavljeno: 14.06.2008 01:36 - ()


0
0
A ko to pa proziva kolege? Svaka im chast! FON nije zasluzan za njihove uspehe :P

Objavljeno: 13.06.2008 22:51 - ()


0
0
[b]Kolege stid me da se uopste pojavim u ovakvoj rublici, gde mi koj treba da se ponosimo i kazemo svaka cast FON-u tj. nasim kolegama koju su osvojili i doprineli tim uspesima, rugamo i prozivamo. Budimo solidarni dozvolimo upravi da radi svoj posao onako kako misli da je ok. A progovorimo kada su nepravde u pitanju kao sto se desava na ispitima nekim. Tada se malo ko javi da ista kaze. U dobru je lako dobar biti, javi te se kad nastanu problemi.!!! :cool: [/b]

Objavljeno: 13.06.2008 22:18 - ()


0
0
Kad su toliko korektni, shto ne rade svoj posao kako ttreba? Na rezultate kolokvijuma iz finansija cekashmo 24 dana, na racunovodstvo ne smem ni da pomislim. DMS pismeni je za cetiri dana, rezultata kolokvijuma (naravno) nema. Bash swu korektni, nema shta :bljak:

Objavljeno: 13.06.2008 22:05 - ()


0
0
Ljudi cime se vi bavite...Klikni na osnovne studije ako treba, ne vidim da je to toliki problem! FON je skroz ok fakultet po svim kriterijumima kada se uporedi sa drugima u nasoj zemlji! A i na puskicama pisu ovakve gluposti, a gomila potrebnih info se nije ovde nasla!

Objavljeno: 13.06.2008 21:09 - ()


0
0
Ok priznajem ubedio si me...ali mislim da fon to stalno radi jednostavno koristi sve sto moze kako bi privukao studente...i ne vidim sto je to toliko cudno...ali mislim da to i sto radi ne radi na stetu svojih studenata... tj makar ja nemam problem...i mislim da je u cilju kampanje za novu generaciju studenata dobar potez... a sto se tice radova pocece i sta sad,mislim da je u cilju studenata da se zavrse sto pre kako ne bi sedeli jedni drugima na glavi, sto se tice prestanka radova ono sto ja znam jeste sto sam cuo na predavanju prof. Dejana Petrovica da deo zgrade finansira fakultet a deo ide iz NIP-a a s obzirom na situaciju u drzavi i formiranju vlade celokupan proces dobijanja sredstava iz fonda je stopiran...sem toga ne verujem da ce radovi biti toliko bucni s obzirom da je veci deo posla zavrsen...

Objavljeno: 13.06.2008 20:15 - ()


0
0
0
0

Postavi komentar

E-mail:
Komentar:
Antispam:

4 + 14

Komentari prolaze moderaciju, zato što smo tako u mogućnosti