A gde su se denule informacije?

// Категорије: Инфо |
ФОН креће у агресивну кампању!
Ако отворите ФОН-ову web страну, приметићете следеће наслове вести (почев од најстарије):
 - "Највећи успех студената ФОН-а на турниру 5 лопти одржаном од 28.-30.04.2008. у Паризу"
 - " Тим ФОН -а освојио 2. место на такмичењу Ftn Case Challenge."
 - "Честитамо златнима!"
 - "Viper Team освојио 2. место на Microsoft Imagine Cup такмичењу"
 - "Велики успех студената ФОН-а на менаџеријади 2008"
 - "ФОН је генерални победник менаџеријаде"
 - "Обавештење."
Да ли то управа ФОН-а покушава да примами нове студенте шљаштећим вестима, или је пука случајност да су са прве стране нестале све вести информативног карактера, просудите сами. Тек аутор овог текста се враћа на терен за фудбал, да спрема испите. Ипак је рок почео!
a najgore je shto u Srbiji uvek ima takvih kao ti kojima sve smeta, a koliko mi se cini puskice samo pokusavaju da pohvalama i kritikama promene nesto na ovom fakultetu, umesto da kao sto rade ostali studenti, da se samo zale i da nista ne rade... pokrecu nesto! imaju koliko-toliko inicijative toliko od mene. cmok :zaljubljen:

Објављено: 15.06.2008 03:54 - ()


0
0
Skroz vam je losa vest, ne losa nego komentarisete nesto sto je sasvim normalno i sto znate, pravite se jako licemerni i sve manje ljudi uzima puskice za ozbiljno bas zbog ovakvih vesti... bice uvek brucosa na FON-u i to sve vise i vise, ne brinite se vi....

Објављено: 15.06.2008 02:19 - ()


0
0
HVALA! nadam se da su neki ljudi sada shvatili poentu pushkica! ne postoje da bi "pljuvali sve zhivo" kao shto vecina misli! one samo bez dlake na jeziku ukazuju na propuste koji bi ZAISTA mogli da se isprave...

Објављено: 14.06.2008 05:36 - ()


0
0
Pa kritike sluze da da bi se nesto poboljsalo. Ako se radi lose, da se radi bolje, a ako se radi dobro, da se radi jos bolje ako je moguce. A ne sada da kazemo:"Pa dobro, ima nekih informacija, bolje to nego da nema nikakvih". Bolje da mi studenti kazemo kakve bismo informacije zeleli, koje su to info koje su nama relevantne, a ne da oni to odlucuju umesto nas. Komunikacija je najbolja kada je dvosmerna. A Puskice su ovakvim i slicnim kritikama i komentarima uspele dosta toga da poboljsaju. A kada treba da se nesto pohvali, onda oni to i urade. :yo:

Објављено: 14.06.2008 02:38 - ()


0
0
Samo mi objasni kakve veze ima sajt fona sa tvojim rezultatima iz finansija?

Објављено: 14.06.2008 01:36 - ()


0
0
A ko to pa proziva kolege? Svaka im chast! FON nije zasluzan za njihove uspehe :P

Објављено: 13.06.2008 22:51 - ()


0
0
[b]Kolege stid me da se uopste pojavim u ovakvoj rublici, gde mi koj treba da se ponosimo i kazemo svaka cast FON-u tj. nasim kolegama koju su osvojili i doprineli tim uspesima, rugamo i prozivamo. Budimo solidarni dozvolimo upravi da radi svoj posao onako kako misli da je ok. A progovorimo kada su nepravde u pitanju kao sto se desava na ispitima nekim. Tada se malo ko javi da ista kaze. U dobru je lako dobar biti, javi te se kad nastanu problemi.!!! :cool: [/b]

Објављено: 13.06.2008 22:18 - ()


0
0
Kad su toliko korektni, shto ne rade svoj posao kako ttreba? Na rezultate kolokvijuma iz finansija cekashmo 24 dana, na racunovodstvo ne smem ni da pomislim. DMS pismeni je za cetiri dana, rezultata kolokvijuma (naravno) nema. Bash swu korektni, nema shta :bljak:

Објављено: 13.06.2008 22:05 - ()


0
0
Ljudi cime se vi bavite...Klikni na osnovne studije ako treba, ne vidim da je to toliki problem! FON je skroz ok fakultet po svim kriterijumima kada se uporedi sa drugima u nasoj zemlji! A i na puskicama pisu ovakve gluposti, a gomila potrebnih info se nije ovde nasla!

Објављено: 13.06.2008 21:09 - ()


0
0
Ok priznajem ubedio si me...ali mislim da fon to stalno radi jednostavno koristi sve sto moze kako bi privukao studente...i ne vidim sto je to toliko cudno...ali mislim da to i sto radi ne radi na stetu svojih studenata... tj makar ja nemam problem...i mislim da je u cilju kampanje za novu generaciju studenata dobar potez... a sto se tice radova pocece i sta sad,mislim da je u cilju studenata da se zavrse sto pre kako ne bi sedeli jedni drugima na glavi, sto se tice prestanka radova ono sto ja znam jeste sto sam cuo na predavanju prof. Dejana Petrovica da deo zgrade finansira fakultet a deo ide iz NIP-a a s obzirom na situaciju u drzavi i formiranju vlade celokupan proces dobijanja sredstava iz fonda je stopiran...sem toga ne verujem da ce radovi biti toliko bucni s obzirom da je veci deo posla zavrsen...

Објављено: 13.06.2008 20:15 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

6 + 3

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности