A gde su se denule informacije?

// Категорије: Инфо |
ФОН креће у агресивну кампању!
Ако отворите ФОН-ову web страну, приметићете следеће наслове вести (почев од најстарије):
 - "Највећи успех студената ФОН-а на турниру 5 лопти одржаном од 28.-30.04.2008. у Паризу"
 - " Тим ФОН -а освојио 2. место на такмичењу Ftn Case Challenge."
 - "Честитамо златнима!"
 - "Viper Team освојио 2. место на Microsoft Imagine Cup такмичењу"
 - "Велики успех студената ФОН-а на менаџеријади 2008"
 - "ФОН је генерални победник менаџеријаде"
 - "Обавештење."
Да ли то управа ФОН-а покушава да примами нове студенте шљаштећим вестима, или је пука случајност да су са прве стране нестале све вести информативног карактера, просудите сами. Тек аутор овог текста се враћа на терен за фудбал, да спрема испите. Ипак је рок почео!
Znate onu izreku: "Lakshe je kamili proci kroz iglene ushi neko upasti u sportsku ekipu FON-a"

Објављено: 13.06.2008 20:11 - ()


0
0
kolega, ne razumemo se. ne smetaju nikome vesti takvog karaktera! eto [i]"neki kolega"[/i] je lepo pogodio tematiku. kako to da su "magicno" nestale neke druge vesti i da su sada pred upisni rok ostali samo hvalospevi? inace na glavnoj stranici su ranije bile kacene i neke druge vesti, koje su se ticale studenata... zasto na glavnoj stranici nisu okacene BITNE informacije kao sto su recimo objavljivanje rasporeda junskog roka ili recimo CHAK DVE IZMENE istog, ili kao sto je kolega [i]"Beagle"[/i] rekao, info o tome da "drndanje" pocinje u SRED ROKA!?! cini mi se da je samo prokomentarisana "slucajnost" dva dogadjaja, koji su povezani :) nestanak losih vesti sa glavne stranice i dolazak novih studenata :) zar ne? :D PEACE OUT!!! :)

Објављено: 13.06.2008 19:42 - ()


0
0
A shto nisu shibnuli vest o gradjevinskom drndanju na sajt? to im bash i ne odgovara, jel da?

Објављено: 13.06.2008 19:18 - ()


0
0
Slazem se ja sa svima Vama :) . U pravu ste i jedni i drugi, samo mi malo bilo neobicno sto su izbrisali neke vesti koje su skorijeg datuma a zadrzali samo one o uspesima. Kad sam ja upisivao faks, toga nije bilo, vec su vesti hronoloski bile izbacivane. Mislim da je to jos jedna marketing strategija nase dekanke. Svaka cast svakom ko je ucestvovao bilo gde u ime FON-a, i puno uspeha u buducnosti.

Објављено: 13.06.2008 18:40 - ()


0
0
Znam sta si mislio kad si rekao da sam promasio poentu vesti...ali namerno nisam hteo o njoj ni da govorim jer vesti stoje od ko zna kad, i ne vidim razlog sto se sada o tome govori...ja razumem da su puskice kriticki nastrojene i to nije lose jer ukazuju na lose stvari, ali su sada poceli i dobre stvari da kritikuju, sad su bukvalno pljunuli na svoje vesti koje su bile okacene na site-u fon ponovo prvi i ostalo...sad im smeta sto fon velica uspehe...pa i da je to nacin da se privuku studenti sto da ne, predstavices sebe u najboljem svetlu...fon sto se tice sekcija je ja mislim jedini fakultet koji moze da ti ponudi toliko toga...na ostalim je to nesto malo...na fonu su stalno neka desavanja, case study, debatni klub, eko sekcija, sportske sekcije, bolje je za studente da postoje takvi sadrzaji nego da ih nema, i time fon zeli da pokaze da nije samo knjiga knjiga knjiga...nema nista lose u pocetnoj strani fona...bar ja tako mislim....

Објављено: 13.06.2008 17:26 - ()


0
0
Ali od kako je napravljen ovakav site na prvoj strani i nisu takve vesti mislim informativne vec u odeljku za studente, i mislim da je skroz ok da to i bude kao sto i stoji pocetna strana site...ne vidim razlog iz kojeg se ne bi isticali uspesi fakulteta, ja licno nisam ni u nekoj sportskoj sekciji niti sam isao na case study, ali mi je drago da cujem da ljudi postizu uspehe ali evo po tvom misljenju sta bi trebalo da bude na pocetnoj strani?sta na pocetnoj strani da stoji izmena rasporeda za jun, a jedan klik na vesti te deli da to isto vidis na drugoj stranici site-a?

Објављено: 13.06.2008 17:09 - ()


0
0
cini mi se da si promasio/la poentu ove vesti (naravno, pod uslovom da sam je ja pogodio), a to je cinjenica da su nestale sve informativne vesti sa fon-ovog site-ai i stvorile se samo one koje hvalisaju fon. A kao prva vest stoji: "Prijava za konkurs za upisivanje na osnovne studije" :) znaci zas-u! :) :lol: :lol: :lol: naravno, mozda i gresim...

Објављено: 13.06.2008 16:37 - ()


0
0
a u cemu je problem sto to pise na site-u fona uvek se tu nalaze takva obavestenja cinjenica je da je ove godine fon zaista na razlicitim tipovima takmicenja pokazao najbolje rezultate i naravno da to treba da stoji na site-u...na site-u postoji deo za studente, postdiplomce...sad vam smetaju i takve vesti, jako licemerno od autora ovog teksta....puskice potrudite se... a sto se tice kolega kojima smeta sve to...imam samo da vam kazem ne ljuljate brod u kojem sedite...

Објављено: 13.06.2008 16:12 - ()


0
0
za studenta ako pogledas malo bolje, vidis da je jedna od svih vesti vezana za "ubacivanje lopte"... ostale vesti su vezane za druge vrste takmicenja - na menadzerijadi postoje i takmicenja u znanju,debati,case,...koliko ja znam?! i jos nesto...nemoj da pricas tako, jer se stice utisak da si neki namcor i deda koji neda ni maloj deci ispred ulaza da "lupaju loptom" :aaa: :aaa: :lol: :lol: :lol:

Објављено: 13.06.2008 15:05 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

5 + 14

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности