Rasporedi predavanja

// Категорије: Инфо |
Пошле су и прва и друга година, сад је ред и на остале. Од понедељка 15.10. почињу предавања и за трећу и за четврту годину. Ове године је на време објављен и распоред предавања за студенте који четврту годину слушају по старом наставном плану и програму. Распореде за све године можете преузети у прилогу(1, 2, 3, 4, 4 по старом програму).
Kaon sto ne postoji ni grupa d6..taman toliko ljudi koliko ce upisati godinu posle okt2 :)

Објављено: 14.10.2007 19:54 - ()


0
0
D3? spada to su ljudi koji se tako osecaju,koji zele da budu nezavisni i ne pripadaju nijednoj grupi,toj grupi moze pripadati svako i niko,ta grupa je ustvari virtuelna grupa koja egzistira samo fiktivno,prijave za tu grupu vrsice se od 14:00-16:00 ponedeljak ,samo najboljih 6 koji dodju u kabinet 666 mogu dobiti tu cast da budu studenti te neposotojece grupe. Trka odpocela,svima puno srece. ps:rezultati ce biti na sajtu laboratorije za matematiku,srecno jos jednom[color=red][/color]

Објављено: 14.10.2007 17:28 - ()


0
0
Izasao je na sajtu faxa raspored po grupama, ali bolje da nije, posto meni izgleda krajnje sumnjivo. Npr. po njemu, u grupu D3 ne spada niko. :)

Објављено: 14.10.2007 16:23 - ()


0
0
Kako su neozbiljno pristupili prezentaciji izbornih predmeta. Strasno. Iz marketinga nisu ni dosli.

Објављено: 14.10.2007 12:54 - ()


0
0
Koliko sam ja ukapirala,prve nedelje nece biti predavanja iz izbornih predmeta,jel ne znamo ni koji ce predmeti dobiti sale i ternine za predavanja..??

Објављено: 13.10.2007 20:30 - ()


0
0
Stvarno, kada misle da objave ko je koja grupa :zbun: Necu sutra na fax ako ne moram :aaa:

Објављено: 13.10.2007 19:27 - ()


0
0
Stvarno su talenti, kad postave raspored a nezna se ko je koja grupa

Објављено: 13.10.2007 17:47 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

4 + 1

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности