Објављени су резултати писменог дела испита из предмета ОИКТ за групе А2 и А6. Резултате за групу А2 погледајте овде, а резултате за групу А6 погледајте овде.
:(( Hvala
Објављено: 18.01.2009 13:47 - ()
0
0
Moras oba, ne priznaju nista polovicno
Објављено: 17.01.2009 00:26 - ()
0
0
Da li se priznaje ako sam polozila samo prvi deo u januarskom roku...ili u februaru moram da polazem oba???
Help :fokus: :zbun:
Постави коментар