ESTIEM upoznavanje

// Категорије: Инфо |

ESTIEM ће у среду 15.10.2008. са почетком од 20 часова организовати упознавање студената са организацијом и њеним плановима и пројектима за наредну годину. Предавање за бруцоше, али и све остале студенте, који желе да чују нешто више, ће се одржати у сали 100.

Istina, i to bolna... FONIS ima problem sa motivacijom kadrova. Ako imas volje i zelje da guras FONIS pricu, posalji mail preko fonis-ovog sajta da se nesto pokrene. Pozdrav!

Објављено: 16.10.2008 03:20 - ()


0
0
Stalno cujemo nesto o ESTIEM-u i AIESEC-u. A sta je sa FONIS-om? FON je izmedju ostalog i fakultet informaticara, a ova studentska organizacija u poslednje vreme skoro i da se ne cuje...

Објављено: 16.10.2008 01:29 - ()


0
0
Opet ovi ESTIEMovci... :P Doci cu ako moze nesto preko veze za sekciju... :D

Објављено: 14.10.2008 23:17 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

2 + 9

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности