Aktivni Centar

// Категорије: Инфо |
Активни центар и студенти Београдског Универзитета упућују следећи позив:
"Поштоване колегинице и колеге, позивамо Вас сутра у 13ч да се придружите заједничком студентском протесту, без насиља и без страначких обележја. Наша дужност као студената Београдског Универзитета је да, на миран и достојанствен начин, пружимо подршку нашим колегама на Косову и Метохији и изразимо незадовољство срамотним проглашењем независности Српке покрајине Косово и Метохија!!!
Не смемо подлегнути провокацијама и манипулацијама. Ми смо различитих мишљења и ставова, али у овом тренутну морамо бити СЛОЖНИ.
У понедељак, 18. фебруара настава на свим факултетима ће стати у знак протеста и солидарности са нашим колегама са Косова и Метохије. Очекујемо Вас испред ФОН-а у 12 часова!!!

Солидарност, а НЕ егоизам!
ЈЕДИНСТВО, а НЕ поделе!
ОКУПЉАЊЕ ФОН-оваца у 12 часова!!!"
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

2 + 18

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности