Sve za starije kolege

// Категорије: Инфо |

За студенте четврте године (стари програм)
Настава из предмета Управљање и динамика организационих система за студенте 4. године (стари наставни план), одржаваће се од 26.марта, у следећим терминима:
- предавања: среда 14-16 часова, сала 201
- вежбе: среда 16-18 часова, сала 201

Настава из предмета Организација инвестиција и управљање пројектима за студенте 4. године (стари план и програм) смера Информациони системи, одржаће се у следећим терминима:
- 10.04.2008. године од 14:00 до 18.00 у сали Институт 5
- 11.04.2008. године од 12:00 до 14.00 у сали Институт 5
- 17.04.2008. године од 14:00 до 18.00 у сали Институт 5

Baze se slusaju sa III godinom. Nastava nece biti organizovana kao blok. Dakle, "vi" je u pravu. Katedra

Објављено: 19.03.2008 18:47 - ()


0
0
Gde je to objavljeno da se baze slušaju sa III godinom. Šta lupaš bre pa lepo su rekli [url=http://www.fon.bg.ac.yu/osnovnestudije/nastava/download/letnji2008/Stari%20program%20raspored.pdf]ovde[/url] da će se organizovati blok nastava. Nemoj da širiš dezinformacije i pri tom pričaš za druge da su neobavešteni.

Објављено: 18.03.2008 22:42 - ()


0
0
Baze podataka se slusaju redovno sa trecom godinom, ne mogu da verujem da ima toliko neobavestenih ljudi...Cccc... A investicije i projekti...Jbg...Zato smo mi informaticari...;)

Објављено: 18.03.2008 18:20 - ()


0
0
bilo bi lepo, ali cela katedra za projekte je po pitanju toga u svadju poodavno sa katedrom za IS... prvo zato shto su im spojili 2 predmeta u jedan bez redukcije materije, drugo zato shto ne dozvoljavaju starijima da polazu preko "kolokvijuma" iako znaju da je preveliko opterecenje! (chak i za menadzhere, kojima je to strucna materija)

Објављено: 18.03.2008 12:05 - ()


0
0
Mogu li i apsolventi to da slusaju i polazu kolokvijume? Bilo bi lepo da se sredi da moze...

Објављено: 17.03.2008 23:39 - ()


0
0
A šta je sa Bazama podataka? Pojela maca?!

Објављено: 17.03.2008 23:39 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

6 + 12

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности