За студенте четврте године (стари програм)
Настава из предмета Управљање и динамика организационих система за студенте 4. године (стари наставни план), одржаваће се од 26.марта, у следећим терминима:
- предавања: среда 14-16 часова, сала 201
- вежбе: среда 16-18 часова, сала 201
Настава из предмета Организација инвестиција и управљање пројектима за студенте 4. године (стари план и програм) смера Информациони системи, одржаће се у следећим терминима:
- 10.04.2008. године од 14:00 до 18.00 у сали Институт 5
- 11.04.2008. године од 12:00 до 14.00 у сали Институт 5
- 17.04.2008. године од 14:00 до 18.00 у сали Институт 5
Sve za starije kolege
Baze se slusaju sa III godinom. Nastava nece biti organizovana kao blok. Dakle, "vi" je u pravu. Katedra
Објављено: 19.03.2008 18:47 - ()
Gde je to objavljeno da se baze slušaju sa III godinom. Šta lupaš bre pa lepo su rekli [url=http://www.fon.bg.ac.yu/osnovnestudije/nastava/download/letnji2008/Stari%20program%20raspored.pdf]ovde[/url] da će se organizovati blok nastava.
Nemoj da širiš dezinformacije i pri tom pričaš za druge da su neobavešteni.
Објављено: 18.03.2008 22:42 - ()
Baze podataka se slusaju redovno sa trecom godinom, ne mogu da verujem da ima toliko neobavestenih ljudi...Cccc...
A investicije i projekti...Jbg...Zato smo mi informaticari...;)
Објављено: 18.03.2008 18:20 - ()
bilo bi lepo, ali cela katedra za projekte je po pitanju toga u svadju poodavno sa katedrom za IS...
prvo zato shto su im spojili 2 predmeta u jedan bez redukcije materije, drugo zato shto ne dozvoljavaju starijima da polazu preko "kolokvijuma" iako znaju da je preveliko opterecenje! (chak i za menadzhere, kojima je to strucna materija)
Објављено: 18.03.2008 12:05 - ()
Mogu li i apsolventi to da slusaju i polazu kolokvijume? Bilo bi lepo da se sredi da moze...
Објављено: 17.03.2008 23:39 - ()

Постави коментар