Fonklame

// Категорије: Инфо |
У понедељак, 21.4.2008. са почетком у 18 часова у амфитеатру 015 на ФОН-у у организацији Центра за развој каријере ФОН-а одржаће се вече реклама „ФОНКЛАМЕ". Поред забавног и едукативног карактера, ово вече реклама носи посебну поруку, оно је хуманитарног типа. Сви студенти су слободни да присуствују, да науче нешто ново и симболичном ценом карте од 100 динара помогну Немањи да превазиђе своју тешку болест. Пријаве и више информација можете наћи на интернет страници Центра за развој каријере.
hm zanimljivo vece nego gde su toliko najavljivani kokteli posle reklama?? :udri:

Објављено: 23.03.2010 03:00 - ()


0
0
Moze, nece biti problema!

Објављено: 20.04.2008 23:54 - ()


0
0
Da li mogu karte da kupim neposredno pred pocetak, jer necu moci da stignem do 16h u ponedeljak?

Објављено: 20.04.2008 18:33 - ()


0
0
@Sale Nemanja je sesnaestogodisnji decak kome je hitno potrebna transplantacija srca. @Unknown Karte se mogu uzeti sutra na FONu od 16h, kao i u ponedeljak od 12-16h.

Објављено: 19.04.2008 00:18 - ()


0
0
Gde se uzimaju karte?

Објављено: 18.04.2008 19:51 - ()


0
0
Ovo zvuci lepo u svako smislu :]

Објављено: 18.04.2008 06:12 - ()


0
0
Za Nemanju i za otadzbinu i za reklame!!! :yo: Prvi red je moj ;)

Објављено: 18.04.2008 05:32 - ()


0
0
vec sam uzeo karte....... :D :D :D :D :D :D :D

Објављено: 18.04.2008 03:20 - ()


0
0
Ja nisam bas u toku, o kom Nemanji se radi? Mada ko god da je rado cu pomoci

Објављено: 18.04.2008 02:00 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

18 + 6

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности