Skripta iz računovodstva

// Категорије: Инфо |
У сусрет колоквијуму из предмета Финансијски менаџмент и рачуноводство, део  Рачуноводство, који ће бити одржан за пар дана, постављена је нова, допуњена скрипта. Захваљујемо се колегиници са друге године на доприносу.
@ Marija > Onda se izvinjavam.. Al mislim da je T.R. "napravila" skriptu... :P

Објављено: 20.04.2008 02:11 - ()


0
0
Kao i da je bitno ko je napravio tu skriptu vazno je da nije sebican i da je podelio sa nama, u svakom slucaju mnogo mu hvala.

Објављено: 19.04.2008 02:54 - ()


0
0
Hvala puno koleginice!!!

Објављено: 18.04.2008 17:10 - ()


0
0
nema na cemu, ovo je ona skripta sto je kolega postavio na rapid share, ja sam je samo prosledila puskicama...da je i oni objave... @Bellucci ne znam na koga si mislio, ali koleginica koja je poslala nije T.R. ;) SRECNO SVIMA UCENJE!

Објављено: 18.04.2008 04:10 - ()


0
0
Hvala koleginici T.R. ;) hehe. Jos samo da naucim :)

Објављено: 18.04.2008 03:54 - ()


0
0
Hvala koleginici!! Puskice to je skripta za predmet Finansijski menadzment i racunovodstvo, da ne dodje do zabune sledece godine, mislim da se zaseban predmet Racunovodstvo na ME smeru radi dosta opsirnije

Објављено: 18.04.2008 00:16 - ()


0
0
e, ovo ce mi vala pomoci ekstra! :) Hvala koleginici i u moje ime! :)

Објављено: 17.04.2008 23:33 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

6 + 4

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности