Protest studenata

// Категорије: Инфо |
У петак 17. октобра. студенти ФОН-а организују ПРОТЕСТ поводом неодобравања уписа на терет буџета свим студентима који имају 42 ЕСПБ поена. Окупљање је планирано за 12 часова испред Факултета, где ће се придружити и студенти са Саобраћајног и ФПН-а. Након тога је планирана протесна шетња до Плато-а где ће се придружити осталим студентима Београдског Универзитета.
pa valjda nema placanja bodova,to je crime :)

Објављено: 18.10.2008 02:04 - ()


0
0
oni bre nisu normalni!!!!!!!!!!!!!!!! svaka informacija koju objave me samo jos vise zbuni!!!!! koji su bre oni djavo da donose ovakve odluke pre skupstine??????????????? od kada su oni iznad zakona?????? gde da nadjem 46000 za 2 dana??? stoka bre....

Објављено: 18.10.2008 01:38 - ()


0
0
[size=18][color=darkred]zna li neko sta ce biti za obnovu, jel definitivno ostaje da se placa po bodu 1000 din?[/color][/size]

Објављено: 17.10.2008 23:35 - ()


0
0
ljudi jeste li vi citali do kraja tabelu za upis? kazu da upis u drugu na osnovu donesenog zakona o visokom obrazovanju je 29og oktobra, to je verovatno za one od 42 poena pa nadalje. tako bi trebalo da bude, i onaj ministar kaze da ce se do 1og novembra znati za nas, pa ja pretpostavljam da jos ima nade za nas :P

Објављено: 17.10.2008 22:53 - ()


0
0
dacu vam predlog. Blokirajte ulaze na faks. Imate trenutno dva. Jedan iz jove ilica i jedan iz bulevara (institut). Skupite se i nedozvolite profesorima da udju u zgradu!!!

Објављено: 17.10.2008 22:49 - ()


0
0
kada bi stvarno svi bili slozni, i kada bi dosli, i kada se svi sa vise od 42 ne bi upisali, tj platili im, to bi bilo dobro, nego hajde da protestvujemo, svima je sve odobreno, a mi da placamo, sto smo mi gori od drugih, sada sam se skroz razocarala u fakultet. :( :durisha:

Објављено: 17.10.2008 21:27 - ()


0
0
Ja imam 54 poena i ne pada mi na pamet da platim 121.000,00 din. Tako da i ja dolazim u ponedeljak... Samo se FON istice, svi drugi fakulteti cekaju da se skupstina odluci..

Објављено: 17.10.2008 20:52 - ()


0
0
ispiti iz oktobra 2 jos nisu prosli, tako da upis u ponedeljak nije ni moguc. Starije kolege su bukvalno kampovale u dvoristu, ne bi li dobili sta su hteli.NISTA NAS NE KOSTA!!!!!!!!!!!!! Zato u ponedeljak lepo da se okupimo i trazimo ono sto nam sleduje.

Објављено: 17.10.2008 20:45 - ()


0
0
Nesto ne verujem da ce nam sada pomoci, i ja mislim da bi bilo dobro da svi koji imaju vise od 42 poena trebaju umesto da se upisu da protestuju, nista necemo izgubiti, a mozemo jedino da sacuvamo 121000. Ne verujem da ce ljudi cutati na ovaj predlog, ne bi bilo fer!

Објављено: 17.10.2008 20:40 - ()


0
0
u ponedeljak umesto upisa, daj da protestvujemo, ako mi to ne uradimo niko nece, daj da nadjemo studenta prodekana, jer on treba da se zalaže za naša prava...

Објављено: 17.10.2008 20:34 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

12 + 13

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности